Zima 2020 - ubytování na sjezdovce!

Rezervujte si zimní pobyt již dnes!

 Termíny se nám postupně zaplňují a užijte si lyžování v plné sezóně, v rámci akčních pobytů nebo zvýhodněných pobytů při skupinách. 

Cena ubytování pro sezónu 2020 je mimo akčních pobytů 810,- Kč / osoba / noc / polopenze (+ 50,-Kč / osoba / den  příplatek za pokoj s vlastním sociálním zařízením). Děti 6 - 15 let mají  slevu 25%, děti ve věku 3 - 6 let mají 50% slevu a děti do 3 let mají pobyt zdarma. 

Zimní pobyty  pro rok 2020 jsou rozděleny do víkendových pobytů a pobytů neděle až pátek. Pokud to kalendář dovoluje, lze tyto pobyty kombinovat a prodloužit. Parkování je opět zabezpečováno v Peci pod Sněžkou na centrálních parkovištích za poplatek a se slevou na kartu hosta.

V rámci pobytu na naší chatě získáte kartu hosta, která Vás bude opravňovat k různým výhodám a slevám (parkování, lanovka na Sněžku, Skipas při vícedenních pobytech atd.). Pro vystavení této karty potřebujeme kompletní údaje o každé osobě, které je nutné zadat do systému, aby byla karta aktivována. Tento proces je časově náročný především ve dnech, kdy například přijede 50 hostů v jeden den a každý z nich má na místě začít vypisovat tyto údaje. Vzhledem k tomu, že se jedná o osobní data, nechceme vyplňovat tyto údaje elektronicky předem, ale na formulář, který obdržíte společně se zálohovou fakturou. Předáte ho vyplnění při příjezdu na chatu. Poplatek obci ve výši 20,-Kč osoba/den není zahrnutý v ceně pobytu a platí se oproti vydání karty hosta.

Další info pro pobyt na chatě Zahrádky.

  • Při pobytu na naší chatě si můžete objednat obědy, které jsou v hodnotě 170,-Kč (jedná se o hlavní chod s polévkou).
  • Při pohybu na chatě je nutné používat domácí obuv.
  • Při opakovaném porušování provozního řádu (jedná se především o rušení nočního klidu po 22,00 hodině) jsme oprávnění okamžitě ukončit pobyt bez náhrady na nevyčerpanou část pobytu. (Při nerespektování pravidel je povolána horská služba společně s policií).
  • Vzhledem ke špatným zkušenostem z loňské sezóny, není možné se v zimě ubytovat na naší chatě se psem viz:  https://www.chatazahradky.cz/pobyt-s-pejsky/


Rezervační formulář