Ubytování

Kapacita ubytování chaty Zahrádky je 56 lůžek ve 23 pokojích na dvou podlaží. V rámci skupinových pobytů škol jsme schopni rozšířit kapacitu o další přistýlky na pokojích.
Pokoje jsou jednoduše, ale účelně zařízeny, vždy čisté a uklizené. Vlastní sociální zařízení (koupelna a WC) má celkem 6 pokojů, 15 pokojů má umyvadlo na pokoji a  společné toalety +  sprchy na každém patře, poslední dva pokoje jsou bez umyvadla a opět mají společné toalety a sprchy. Chata Zahrádky má své vlastní parkoviště, které je možné využívat od jara do podzimu. Vzhledem k tomu, že naše chata leží přímo na sjezdovce, není v zimních měsících možné parkování u chaty ale pouze na centrálních parkovištích v Peci pod Sněžkou. Přepravu osob a zavazadel si hosté zabezpečují  samostatně viz informace v záložce doprava a info.

Ceník ubytování - rodiny a jednotlivci

Zima                              1. 1.  -  31.3. 2020                                 cena od 690,-Kč / osoba / noc / snídaně

Slevy:  děti 6 - 15 let 25%,   děti 3 - 6 let 50%, děti 0 - 3 roky 100% bez nároku na lůžko

Stravování: možnost dokoupení večeře v ceně 170,-Kč, oběd v ceně 170,-Kč                                (děti se slevou 6 - 15 let 25%, děti 3 - 6 let 50%,

Pobyt se psem: je nám líto, ale od 1.10.2019 není na naší chatě možný pobyt se psem, viz: https://www.chatazahradky.cz/pobyt-s-pejsky/

Příplatky:  V ceně není zahrnutý poplatek obci ve výši 20,-Kč / osoba /den. V zimní sezóně není v ceně zahrnuta doprava z centrálního parkoviště v Peci pod Sněžkou na chatu Zahrádky.               

Skupinové pobyty 

školy, lyžařské kurzy, firemní akce a teambuilding, školení, semináře atd.

Ceník - skupinové pobyty děti

Plná penze / den 

 jaro - léto - podzim 2020

cena od 350,- Kč

Ceník - skupinové pobyty děti

Plná penze / den  - zima 2020 

termín 1.1.2020  -  31.3.2020

školky                                     520,-Kč

základní školy 1. stupeň     550,- Kč

základní školy 2. stupeň     580,- Kč

střední školy                         610,-  Kč

Firemní akce, teambuilding,

Na základě Vašich požadavků Vám připravíme program a pobyt na míru. Zajistíme ubytování, stravu ale také program a aktivity.

Napište nám Vaše požadavky a zašleme Vám nabídku pobytu na naší chatě!

Při skupinových pobytech více jak 25 osob je každá desátá osoba doprovodu zdarma.

Stravování a restaurace

Snídaně podáváme formou švédských stolů, při dětských skupinových pobytech formou servírované snídaně. 

Jednou ze specialit naší chaty jsou vždy čerstvé moravské frgály, které pečeme v několika variantách. Kvalitu našich výrobků oceňují také další hoteliéři, kterým naše frgály dodáváme.

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.