Pobyt s pejsky

Vzhledem k rostoucím požadavkům našich klientů, mimo zimní sezónu opětovně umožňujeme pobyt s pejsky malých a středních plemen.

  • Možnost pobytu s pejsky je v období od 1.května do  30.listopadu.
  • Pro pobyt na pokoji je nutné mít vlastní pelíšky.
  • Z hlediska hygienických pravidel není možné vodit pejsky do jídelny ani mimo výdeje snídaní a večeří.
  • V průběhu dne je zakázáno nechávat pejsky samotné na pokoji.
  • Cena za ubytování pejska je 250,-Kč / den.
  • V případě znečištění pokoje bude účtován samostatný poplatek za dezinfekce a čištění pokoje.

Budeme rádi, pokud si svůj pobyt užijete na horách i se svým pejskem a věříme, že se svým mazlíčkům budete věnovat stejně jako ve svém domácím prostředí. 

Po letošní zimně jsme se ale rozhodli, že budeme možnost pobytu s pejskem umožňovat pouze v období květen až listopad a to především díky nezodpovědnosti některých majitelů psů. Několikrát se nám stalo, že majitele po snídaní nechají pejska na pokoji, jdou lyžovat a vrátí se v odpoledních hodinách, kdy na pokojích kde jsou koberce nacházejí psí výkaly a rozkousané zařízení pokoje. V našich silách pak není možné ve stanoveném čase pokoj uklidit a připravit pokoj pro další klienty, kteří následně nastupují na pobyt.  Problémem je samozřejmě také venčení pejsků v zimním období, kdy v okolí chaty je běžně metr sněhu, velký vítr a není možné ve večerních hodinách chodit s pejsky na procházky a důsledně je venčit.

V rámci volného pohybu psů na chatě také není možné chodit s pejsky na snídaně a večeře a to nejen z hygienických důvodu, ale také z ohleduplnosti k ostatním ubytovaným hostům, kteří nemusí být k volnému pohybu psů naklonění a můžou mít např. obavu o zdraví svých děti.

Děkujeme, že při pobytu respektujete naše požadavky na pobyt s pejsky a věříme, že si Vaši dovolenou nebo víkend na horách užijete!