Jsme spojeni s přírodou v srdci Krkonoš. 

Chata Zahrádky - Seibert se nachází v nadmořské výšce 1.001 m.n.m. v samotném lyžařském centru Krkonoš - Peci pod Sněžkou a poskytuje z naší terasy jedinečné výhledy  na  Sněžku       a  celé údolí.

Přímo z chaty můžete v zimních měsících obout lyžáky a užívat si desítky kilometrů sjezdových tratí s náročností  pro začátečníky, ale i zkušené lyžaře. Milovníci běžek ocení nekonečné tratě, které jim poskytují nejen krásné výhledy na Krkonoše, ale i běžecké okruhy, které je zavedou opět do naší chaty.


V letních měsících vyrazíte na pěší tůry po mnoha turistických trasách, nebo si vyjedete na kole po značených cyklostezkách. 

Ideální poloha chaty Zahrádky o celkové kapacitě 56 lůžek ve 23 pokojích umožňuje pobyty pro široké spektrum návštěvníků Krkonoš.

                             rodiny s dětmi - skupinové pobyty  -  lyžarské kurzy - školy v přírodě  -  sportovní                                           soustředění -  školení -  semináře - firemní akce   -   teambulding  

Všichni hosté mají k dispozici wifi zdarma. 

Poznejte a načerpejte energii z hor, uvolněte se a relaxujte na zelených loukách v okolí chaty a ochutnejte  jedinečnou vodu z našeho horského pramene!

Domácí kuchyně, rauty a oslavy

Věříme, že naše kuchyně osloví všechny naše návštěvníky a pochutnáte si na tradičních jídlech ale i našich specialitách. Naše společnost se také specializuje na výrobu domácích frgálů (hruškové, povidlové, tvarohové, makové a další), které jsou neodolatelné pro svoji jemnou a lahodnou chuť.

V případě Vašich požadavků připravíme jak bezlepkovou stravu tak vegetariánskou.

Nejen pro slavnostní příležitosti, rauty, oslavy a různé akce, připravujeme grilované kýty, moravskou zabíjačku, grilovaná kolena, uzená žebra a další speciality, které které můžete ochutnat i v naší restauraci nejen pro ubytované ale i pro veřejnost.

Akce na míru - rauty, oslavy, teambulding, školení, semináře...

Na základě Vašeho požadavku, připravíme a zabezpečíme na naší chatě kompletní akci, kterou plánujete a to firemní, soukromou nebo komerční pro veřejnost.

Mimo zabezpečení ubytování a stravy (formou servírování, rautů, venkovního grilování a dalších jiných možností), můžeme zabezpečit kulturní a hudební vystoupení, sportovní aktivity pro tembulding a další aktivity.

Současně můžeme zajistit účast profesionálních masérů pro relaxační pobyty  a další služby dle dohody.