Jsme spojeni s přírodou v srdci Krkonoš. 

Chata Zahrádky - Seibert se nachází v samotném lyžařském centru Krkonoš - Peci pod Sněžkou a poskytuje z naší terasy jedinečné výhledy  na  Sněžku  a  celé údolí.

Přímo z chaty můžete v zimních měsících obout lyžáky a užívat si desítky kilometrů sjezdových tratí s náročností  pro začátečníky, ale i zkušené lyžaře. Milovníci běžek ocení nekonečné tratě, které jim poskytují nejen krásné výhledy na Krkonoše, ale i běžecké okruhy, které je zavedou opět do naší chaty.


V letních měsících vyrazíte na pěší tůry po mnoha turistických trasách, nebo si vyjedete na kole po značených cyklostezkách. 

Ideální poloha chaty Zahrádky o celkové kapacitě 56 lůžek ve 23 pokojích umožňuje pobyty pro široké spektrum návštěvníků Krkonoš.

                             rodiny s dětmi - skupinové pobyty  -  lyžarské kurzy - školy v přírodě  -  sportovní                                           soustředění -  školení -  semináře - firemní akce   -   teambulding  


Všichni hosté mají k dispozici wifi zdarma na celé chatě i jednotlivých pokojích.

Poznejte a načerpejte energii z hor, uvolněte se a relaxujte na zelených loukách v okolí chaty a ochutnejte  jedinečnou vodu z našeho horského pramene!

Domácí kuchyně, rauty a oslavy

Věříme, že naše kuchyně osloví všechny naše návštěvníky a pochutnáte si na tradičních jídlech ale i našich specialitách. Naše společnost se také specializuje na výrobu domácích frgálů (hruškové, povidlové, tvarohové, makové a další), které jsou neodolatelné pro svoji jemnou a lahodnou chuť.

V případě Vašich požadavků připravíme jak bezlepkovou stravu tak vegetariánskou.

Nejen pro slavnostní příležitosti, rauty, oslavy a různé akce, připravujeme grilované kýty, moravskou zabíjačku, grilovaná kolena, uzená žebra a další speciality, které které můžete ochutnat i v naší restauraci nejen pro ubytované ale i pro veřejnost.

Pramen Zahrádka

Přímo na našem pozemku, pramení jedinečná voda z Krkonošských hor, která se vyznačuje naprostou čistotou a ideálním složením.

Vodu Zahrádku si můžete ochutnat přímo v našem prameništi a nebo ji podáváme při jídle ve skleněných džbánech s Šungitem.

Akce na míru - rauty, oslavy, teambulding, školení, semináře...

Na základě Vašeho požadavku, připravíme a zabezpečíme na naší chatě kompletní akci, kterou plánujete a to firemní, soukromou nebo komerční pro veřejnost.

Mimo zabezpečení ubytování a stravy (formou servírování, rautů, venkovního grilování a dalších jiných možností), můžeme zabezpečit kulturní a hudební vystoupení, sportovní aktivity pro tembulding a další aktivity.

Současně můžeme zajistit účast profesionálních masérů pro relaxační pobyty  a další služby dle dohody.

 Moravská vína

Díky tomu, že naše společnost je ryze moravská, připravujeme pro Vás kolekce jedinečných moravských vín od předních vinařů především ze Slovácké a Bzenecké vinařské oblasti. 

Kolekce vín pravidelně obměňujeme a to nejlepší pak zůstává v naší trvalé nabídce.