Letní dovolená se slevou 25%

Rezervujte si svůj pobyt do 31. března 2020 a získejte slevu 25% na celý pobyt!

Celkové ceny po slevě zahrnují:

  • 8 dnů / 7 nocí  (sobota - sobota)   v termínech červenec - srpen 
  • ubytování ve 2 - 5 lůžkových pokojích
  • polopenze po celou dobu pobytu
  • bezplatné parkování před chatou
  • sleva 30%  lanovkou na Sněžku
  • sleva 10% na aktivity v relaxparku Pec pod Sněžkou
  • slevy na wellness procedury a masáže partnerských zařízení  


6. 500,- Kč  -  2 x dospělá osoba 

7. 900,-  Kč  -  2 x dospělá osoba  +  1  x dítě 3 - 15 let

9. 500,-  Kč  -  2 x dospělá osoba  +  2 x dítě 3 - 15 let


Léto v Krkonoších! 

Ukažte svým dětem krásu českých hor, objevujte nevšední zážitky a krásné horské scenérie, nebo jen tak odpočívejte na terase s jedinečným výhledem do horského údolí s dominantní Sněžkou a užívejte si nekonečné zelené louky v okolí chaty Zahrádky - Seibert. 

7 dnů a 7 tipů na výlety z naší chaty: 

1.   Sněžka - celodenní výlet na nejvyšší českou horu ať už lanovkou tam a zpět, nebo pěší trasou.

2.  Stezka korunami stromů - Jánské lázně. Uvidíte, v čem je příroda Krkonoš jedinečná. Poznáte zdejší krásné lesy doslova od kořenů až po jejich koruny.

3.  Lehká pěší tůra po hřebenu Krkonoš na Černou horu a zpět okolo malé ZOO na Kolínské boudě.

4.  Herní krajina Pecka -  Unikátní soubor dřevěných interaktivních soch a objektů na motivy  krkonošské fauny nabízí nadživotní setkání se zvířecími obyvateli nejvyšších českých hor. 

5.  Termální lázně Karpacz, necelých 40km od Pece pod Sněžkou se nachází polské lázeňsko-lyžařské městečko Karpacz, které Vás okouzlí nejen svojí architekturou, báječnou kuchyní ale i možností využití dvou aquaparků. Současně doporučujeme také návštěvu městečka Kowary, kde naleznete jedinečné modely hradů, zámků, klášterů nebo radnic zmenšené v poměru 1:25 včetně Sněžky, která je zde 50 krát menší než originál. Součástí parku je i velký pohádkový zábavný park.

6.  Pěší tůra z Pece přes  Modrý důl - Richtrovy boudy  a zpět do Pece pod Sněžkou. Přibližně 12 km pěší tůra s převýšením 400m Vám nabídne jedinečné scenérie horských masívů Luční a Studniční hory, ale i odpočinkovou procházku údolím Zeleného potoka.

7.  Cyklistické výlety v Krkonoších, které můžete realizovat díky několika půjčovnám kol nebo elektrokol. Pec pod Sněžkou a její okolí nabízí velké množství značených, různě náročných cyklotras. Počáteční výškový rozdíl lze snadno překonat pomocí lanovky - přepravu kol nabízí lanovka na Hnědý vrch, Portášky i na Černou Horu v Janských Lázních. Od června do září je možné využít pravidelné linky Krkonošských cyklobusů

Nabízíme Vám jen několik tipů pro příjemné prožití dovolené na chatě Zahrádky v Peci pod Sněžkou a věříme, že týden Vám stačit nebude a rádi se k nám budete vracet.

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.